sierpień31

Antyperspirant dla wymagających - ETIAXIL

dodano: 31 sierpnia 2009 przez kaczka89


Wszystkim tym, którzy pragną skutecznego i długotrwale działającego antyperspirantu z czystym sercem mogę polecić ETIAXIL roll - on pod pachy.

Jest to bardzo skuteczny środek szczególnie dla osób cierpiących na nadpotliwość.

Na poczatku stosuje się go co dwa dni przez okres bodajże tygodnia a potem (według producenta) dwa razy w tygodniu. Ja używam go w tej chwili jak mi się przypomni, średnio raz na 2 TYGODNIE. Nanosi się go na czystą, idealnie wysuszoną skórę, czeka się aż wyschnie i idzie się spać, gdyż przeznaczony jest do użycia wieczorem. Rano trzeba dokładnie umyć pachy. Pierwsza aplikacja była dla mnie koszmarem, myślałam, że nie wytrzymam tak bardzo piekły mnie pachy, lecz przy kolejnych aplikacjach uczucie dyskomfortu znikło zupełnie. Teraz smaruję się nim naprawdę tylko wtedy kiedy mi się pmni lub gdy zauważę że znów pachy zaczynają się robić wilgotne. Wszystkie drogeryjne antyperspiranty nie dorastają ETIAXIL'owi nawet do pięt. Uważam, ze warto chwilę pocierpieć dla takich efektów. Nareszcie mogę używać zwykłego body spraya dobranego do moich perfum.

Produkt dostępny jest tylko w aptekach, za 12,5 ml zapłacimy ok 35 zł. Ja moją mini-buteleczkę mam już ok. 4 miesięcy i zostało mi ponad połowę opakowania, więc preparat jest naprawdę wydajny. To chyba moje najlepiej zainwestowane pieniądze,

ETIAXIL występuje w wersji dla skóry normalnej ( czerwony ) i wrażliwej (niebieski) dostępne są równieź preparaty ETIAXIL do dłoni i stóp. 


photo
ETIAXIL roll-on: antyperspirant pod pachy Zdjęcie pochodzi z notki Antyperspirant dla wymagających - ETIAXIL


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
Biżuteria TATAMI 31 sierpnia 2009 Biżuteria TATAMI napisała:

niestety, nie dla wrażliwej skóry, mocno podrażnia, piecze.


zgłoś
kaczka89 31 sierpnia 2009 kaczka89 napisała:

moją nie wrażliwą skórę też przy pierwszym użyciu bardzo podrażnił, ale z każdym kolejnym użyciem jest coraz łagodniejszy - cóż dla takich efektów warto się poświęcić.