wrze.1

Mój najlepszy podkład - Lorea'l True Match

dodano: 1 września 2009 przez kaczka89


Używam tego podkładu od dwóch lat i naprawdę nie zamieniłabym go na żaden inny (wcześniej używałam lorea'l infallible ale był dużo gorszy).

Po pierwsze jest bardzo wydajny, jedno opakowanie wystarcza mi na cały rok. Wygodny dozownik pozwala wycisnąć tyle podkładu ile jest w danej chwili potrzebne w bardzo wygodny sposób. Konsystencja podkładu jest raczej płunna, łatwo nakłada się ją na twarz, nie pozostawia smug. Dość dobrze kryje, ale nie tworzy efektu maski. Skóra wygląda naprawdę bardzo promiennie. Zaletą podkładów true match jest to że występują w trzech tonacjach, ciepłej , zimnej i neutralnej. Bardzo szeroka gama kolorów pozwala dobrać idealny dla siebie.

Podkład jest trwały, przez cały dzień utrzymuje się na twarzy, nie wałkuje się, nie zbiera w załamaniach, nie ściera się. Zawiera filtr SPF 20 dzieki temu dobrze chroni przed słońcem.

Uważam, że jest wart swojej ceny i naprawdę warto w niego zainwestować.

Jedynym minusem jest to, że sprytna buteleczka nie pozwala stwierdzić ile kosmetyku jeszcze w niej pozostało i jest to czasami uciążliwe. 

Firma Lorea'l należy do moich faworytów, używam bardzo wielu produktów tej firmy. A podkład true match to mój zupełny ulubieniec.


photo
Lorea'l True Match: Podkład Zdjęcie pochodzi z notki Mój najlepszy podkład - Lorea'l True Match


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy