paździe.2

AVON face perfector - bezbarwny podkład

dodano: 2 października 2009 przez kaczka89


Wiem, że większość konsultantek wyznaje zasadę, że ( za przeproszeniem) "nie sra się we własne gniazdo" ale ja nie potrafię polecać komuś produktu, który  nie jest dobry.

Bezbarwny podkład Avon face perfector jest jednym z tych produktów, które ładnie brzmią tylko w nazwie. W sumie może on myć dobry, ale tylko dla osób, które nie mają żadnych problemów ze skórą, a ich cera jest gładka i ma jednolity koloryt. Gdybym ja miała taką cerę, to wogóle zrezygnowałabym z podkładu. Bezbarwny podkład AVONU w założeniu miał dopasowywać się do każdego typu i koloru cery, ma on konsystencję kremowej maści w białym kolorze. Dobrze rozprowadza się na cerze, skóra robi się gładka i matowa. Nie kryje żadnych niedoskonałości, rozszerzonych por czy nieregularnego kolorytu. Według mnie nadaje się jako baza, ponieważ wygładza cerę i powoduje że tradycyjny podkład dłużej się na niej trzyma. Jeśli chodzi o zapach, to też jest taki trochę dziwny, ale nie nieprzyjemny. Plusem jest napewno to, że zawiera filtr SPF 20. 

Uważam, że za tą cenę ( 43 zł cena regularna w promocja nawet o połowę taniej) można kupić i lepszy podkład i napewno lepszą bazę np. Cashmere z Dax Cosmetics 


photo
Avon face perfector: bezbarwny podkład Zdjęcie pochodzi z notki AVON face perfector - bezbarwny podkład


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
whisper2 5 października 2009 whisper2 napisała:

masz rację jeżeli ktoś ma idealną cerę to nie nakłada podkładu...