paździe.3

Dax Cosmetics - Cashmere Secret

dodano: 3 października 2009 przez kaczka89


Wczoraj napomknęłam o tej bazie, więc dziś postanowiłam napisać dlaczego uważam ją za godną polecenia. Każda osoba zajmująca się wizażem, wie, ze baza to produkt bardzo ważny dla ogólnej trwałości makijażu. Ja na co dzień oczywiście z niej nie korzystam, ale w wyjatkowych sytuacjach jak np. wesele ( akurat dziś mam taką imprezę hehe) sprawdza sie doskonale.

Baza Daxa rewelacyjne się nakłada, w dotyku jest jak kaszmir i naprawdę fantastycznie wygładza cerę. Tworzy delikatny film który matuje cerę, a jednocześnie sprawia, że podkład łatwo się rozprowadza i naprawdę lepiej się trzyma. Nie powoduje uczucia ciężkości i maski na twarzy, jest delikatna i przede wszystkim naprawdę bardzo wydajna. Producent podaje że baza matuje cerę do 12 h, jest to nieco optymistyczna wersja, bo w upalne dni na imprezie z tańcami po kilku godzinach trzeba przypudrować cerę, albo zebrać sebum bibułką matującą. Uważam, ze ta baza nadaje się zarówno dla młodszych jak i starszych kobiet, nie zbiera się w zagłębieniach czy zmarszczkach, a wręcz przeciwnie delikatnie je wygładza i niweluje widoczność niedoskonałości. Samo opakowanie z pompką znacznie ułatwia aplikację.

Nie jest to kosmetyk najtańszy, ale zważając na to, że starcza naprawdę na bardzo długo jest dobrą inwestycją, którą serdecznie polecam. 

30 ml / cena ok. 40 zł


photo
Dax Cosmetics Cashmere: Baza wygładzająca Zdjęcie pochodzi z notki Dax Cosmetics - Cashmere Secret


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
whisper2 5 października 2009 whisper2 napisała:

mnie przekonałaś, będę musiała sobie taka kupić