paździe.4

Foot Works AVON - poduszeczki pod stopy

dodano: 4 października 2009 przez kaczka89


Byłam wczoraj na weselu i przetestowałam te tak chwalone poduszeczki pod stopy. Wiem, że to nie kosmetyk, ale w sumie myślę, że można je podciągnąć pod tą kategorię z racji nazadanie jakie przed nimi stoi. Hmmm ja mam mieszane uczucia, według mnie jakiejś kosmicznej ulgi nie dają, nie bardzo nadają się do idealnie dopasowanych butów bo gdy tańczy się na imprezie noga delikatnie puchnie i buty zaczynają koszmarnie pić w stopy, dlatego po kilku godzinach musiałam je wyjąć. Moim zdanie te poduszeczki lepiej sprawdzą sie gdy ktoś przez wiele godzin musi chodzić na szpilkach ale nie wygonując przy tym skomplikowanych akrobacji nogami.

Napewno na plus należy zaliczyć to, że noda w bucie pewniej się trzyma, nie ślizga się i to, ze wkładki są wielokrotnego użycia. Niestety w aktywnym tańcu poduszeczki mogą się rolować.

Nie wiem jakie są poduszeczki zelowe innych firm, ale chyba spodziewałam się po nich czegoś więcej, myślałam, że znacząco odciążają nogi i sprawiają, że mniej czuje się podłoże. Niestety jak na złość właśnie dziś najbardziej boli mnie śródstopie.

Podsumowują, uważam jednak, ze jest to ciekawy pomysł jednak chyba nie do końca dopracowany. 


photo
Avon Foot works: żelowe poduszeczki Zdjęcie pochodzi z notki Foot Works AVON - poduszeczki pod stopy


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
whisper2 5 października 2009 whisper2 napisała:

chcę sobie takie kupić, ale teraz się zastanawiam...