paździe.7

Nivea Natural beauty - krem rozświetlający

dodano: 7 października 2009 przez kaczka89


Jednym z wielu walorów studenckiego mieszkania z koleżankami jest to, że ma się cały ogrom kosmetyków do przetestowania. Jednym z nich w ostatnich dniach był bardzo reklamowany krem rozświetlający NIVEA. Bez zbędnego rozwodzenia się mogę stwierdzić, że spodziewałam się czegoś znacznie lepszego. Krem absolutnie nie nadaje się do cery tłustej i mieszanej. Mocno nawilża i daje efekt nabłyszczenia skóry dzięki tysiącom mieniących się drobinek. Na mój gust byłby świetny jako balsam do ciała na imprezę bo szczególnie w sztucznym świetle drobinki mienią się wprost rewelacyjnie. Jednak na co dzień uważam, że taki "disco look" na twarzy mógłby być nieco karykaturalny i śmieszny. Krem ma delikatną konsystencję i dobrze się wchłania, jednak mimo jego beżowego koloru w słoiczku, na twarzy nie daje efektu kremu tonującego. Według mnie podkład i tak jest niezbędny.

50 ml kremu zamknięte jest w naprawdę ciężkim słoiczku, ja preferuję raczej lżejsze opakowania, ponieważ cieższy łatwiej może wypaść z dłoni i większe będą szkody z tego upadku.

Reasumując krem polecam osobą o cerze suchej, ziemistej, palącym papierosy i wyglądającym niezdrowo - jednak osoby te muszą przyzwyczaić się do skrzącej poświaty na twarzy. Cera tłusta i mieszana, a także osoby, które na co dzień muszą wyglądać bardzo profesjonalnie, powninny wybrać inny produkt. 


photo
Nivea Natural beauty: krem rozświetlający Zdjęcie pochodzi z notki Nivea Natural beauty - krem rozświetlający


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
wizazystka 9 października 2009 wizazystka napisała:

Wiesz co?? A ja miałam ten krem i sobie go chwaliłam :) szczególnie z tej serii krem pod oczy rozświetlający :)