paździe.11

Perfecta SPA - peeling do ciała - rozkosz dla zmysłów

dodano: 11 października 2009 przez kaczka89


WOW - taka była moja pierwsza myśl po zastosowaniu tego peelingu. Wybrałam ten czekoladowo - kokosowy i już wiem że znalazłam produkt idealny dla mnie. Już po otwarciu opakowania byłam mocno zaskoczona - w pudełku peeling ma kolor bardzo ciemnej czekolady, a zapach... normalnie można by było zjeść całe pudełko. Przy pierwszym nałożeniu produktu, wydawało mi się, że drobinki są zbyt ostre, jednak myliłam się. Jest to nareszcie peeling cukrowy z prawdziwego zdarzenia, ma dużo drobinek o nieregularnych kształtach, które pod wpływem masowania delikatnie się rozpuszczają.Nadaje się do każdej partii ciała, a dodatek masła kakaowego i olejku kokosowego sprawia, że skóra staje się bardzo miła w dotyku. Producent zapewnia, że jest to peeling ujędrniająco - wygładzający i nie sposób się z nim nie zgodzić. Drobinki idealnie wygładzają nawet szorstkie łokcie czy kolana, a skóra staje się bardziej napięta, elastyczna i zaróżowiona. Dla mnie największym plusem jest to, że peeling zawiera naturalne cząsteczki ścierajace, ponieważ na syntetycznych granulkach wielokrotnie się zawiodłam. Ponadto peeling jest świetny na poprawę humoru i działa jako aromaterapia, stosuje się go z przyjemnością, a nie z przymusu.

Opakowanie 225 ml cena ok. 15 zł. Wygodne pudełko pozwala łatwo nabrać odpowiednią ilość kosmetyku. Naprawdę serdecznie polecam.


photo
Dax Cosmetics - perfecta spa: peeling czekoladowo- kokosowy Zdjęcie pochodzi z notki Perfecta SPA - peeling do ciała - rozkosz dla zmysłów


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy