Po długich poszukiwaniach, pełnych wzlotów i upadków nareszcie znalazłam idealny kosmetyk do demakijażu oczu. Zawsze uważałam, że nie mam wybitnie wrażliwych - a jednak. Po serii porażek, gdzie zmuszona byłam pooddawać kosmetyki koleżankom (np. Płyn do demakijażu oczu Ziaja Sopot SPA - totalna porażka) bałam się, że nie znajdę już nic w przystępnej cenie co łączyło by skuteczność z delikatnością. Natrafiłam wreszcie na płyn micelarny BOURJOIS zwany przez producenta wodą micelarną.

Nie ma żadnych wad !!! Naprawdę, sama nie wierzę, że mogę to powiedzieć ale dla mnie jest idealny. 

Przede wszystkim niesamowicie skuteczny. Wystarczy nasączyć wacik, przyłożyć do oka na kilka chwil i przetrzeć. Makijaż znika w kilka sekund. Nie rozmazuje się po całej twarzy. Dodatkowy atut to kompletny brak podrażnień. Mogę włożyć wacik do oka, a i tak nie odczuję szczypania, pieczenia czy innych nieprzyjemnych dolegliwości. 

Dodatkowy atut to wygodne otwieranie z kuleczką, które nie uszkadza paznokci oraz oczywiście cena. Za 250 ml butlę zapłacimy w Rossmanie ok. 13 zł. 

Dobra cena, wysoka skuteczność i niesamowita delikatność - czego chcieć więcej ?

 

 


photo
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu BOURJOIS: produkt Zdjęcie pochodzi z notki Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu BOURJOIS


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy